Mou

Mou dla Windows Phone

Dbaj o zabawnego potworka na Windows Phone - alternatywa dla Pou

Mou to niemal wierna kopia popularnej gry Pou. Pou na iOS oraz na Android odniosła ogromny sukces. Czy Mou ma szansę na to samo na Windows Phone? Oto wirtualny potworek w roli głównej.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosta i czytelna grafika
  • Wewnętrzne gry
  • Wciągająca

Wady

  • Gra tylko dla cierpliwych!

Dobry
7

Mou to niemal wierna kopia popularnej gry Pou. Pou na iOS oraz na Android odniosła ogromny sukces. Czy Mou ma szansę na to samo na Windows Phone? Oto wirtualny potworek w roli głównej.

Rozgrywka

Pod względem rozgrywki Mou prawie niczym nie różni się od swojego pierwowzoru. Również tutaj gracz ma za zadanie dbać o wirtualnego potworka. Na co dzień Mou może przebywać w kilku pokojach: kuchni, laboratorium, pokoju zabaw i sypialni. Każde z tych miejsc ma do zaoferowania naszemu podopiecznemu innego rodzaju aktywność. W kuchni można go poczęstować owocami czy hamburgerem. W laboratorium Mou może zostać umyty i wyleczony. W pokoju zabaw możemy pobawić się z nim piłką lub zagrać w jedną z 5 innych gier, a przy okazji zdobyć monety niezbędne przy zakupach. W sypialni Mou wypoczywa.

Monety zebrane podczas gier i wykonywania różnych zadań mogą posłużyć do zmiany wyglądu Mou lub udekorowania jego pokojów. Nasz stwór może dostać od nas wąsy, nowy kolor oczu lub zmienić całkowicie barwę. Niektóre z gier w środku gry Mou są całkiem ciekawe, inne raczej nie wciągną Was na długo.

Nawigacja

Sterowanie w Mou jest bardzo proste. Odpowiednie przyciski odpowiadające za dane aktywności rozlokowane są na specjalnej belce. Na górze ekranu znajdziemy nasze punkty oraz ikonki odpowiadające za stan zdrowia, aktywności i głodu Mou. Klikając na strzałki lub przesuwając palcem możemy zmieniać pokoje, w których na Mou czekają nowe aktywności. Jeżeli chodzi o wewnętrzne gry, to oczywiście sterujemy Mou za pomocą dotyku lub poruszamy całym telefonem.

Grafika

Mou ma bardzo prostą grafikę, która niczym się nie wyróżnia i nawiązuje do tej z Pou. Twórcy gry postawili na prostotę i minimalizm. Nie znaczy to jednak, że gra jest niedopracowana. Wręcz przeciwnie, wszystkie elementy grafiki do siebie pasują, a gra działa stabilnie i płynnie.

Opinia

Gra Mou jest dosyć ciekawa, ale nie przypadnie do gustu każdemu. Jeśli podoba Ci się koncepcja Tamagotchi, Mou może być dla Ciebie. Zawsze możesz również zagrać w pierwowzór: Pou na iOS i Android.

Nowa gra: Tap Matching

Zmiany

  • Nowa gra: Tap Matching

Najczęściej pobierane Gry na windows-phone-7

Opinie użytkowników o Mou

Sponsorowany×